Piyano taşımacılığı özellik gösteren bir intikal sürecidir. Bu yönde gereken tedbirler alınmaz ise piyanoya zarar gelebilir. Piyano taşımacılığı öncesi her profesyonel nakliyat işleminden önce olduğu gibi ilk keşif yapılmalıdır. Bu keşif sonucunda piyanonun taşınacağı ev ve apartman genişlikleri göz önünde tutulur, aksi halde darbe alma ihtimali yüksektir. Taşınacak piyanonun ağırlığı başka bir kıstastır. Piyano taşımacılığı dikkat ve özen isteyen özel bir nakliyat görevidir. Dikkatsiz bir montaj veya paketleme henüz piyano taşınmadan dahi hasar almasına sebep olabilir. Bu sebeple firmamız tarafından piyano taşımacılığı yapacak personelimiz özel eğitimlere tabi tutulmaktadır.

Piyano azami itina ile monte edilir ve paketlenirken özellikle darbeye en hassas bölgeler olan köşe kısımlarının koruması artırılır. Bu paketleme sayesinde taşıma ve yükleme sırasında yaşanabilecek darbelere tampon bölge oluşturulmuş olur. Düz alanlarda özel piyano taşıma arabası vasıtasıyla minimum temas sağlanarak piyano hasarının önüne geçilir. Hem manevi hem de maddi olarak değerli eşyalar olan piyanolar, mobilyası, tuşları ve ruha dokunuşlar gönderen telleri ile en az müziğin dokunaklı notaları kadar da hassastır. Bu sebeple yılların verdiği tecrübe ile sizlere sorunsuz bir piyano taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Bu yaka kurumsal nakliyat olarak alanında yetiştirilmiş elemanlar ve değerlerimize saygı duyan bir anlayışı ile piyano taşımacılığı hizmeti vermeye devam ediyoruz. Tüm işlerimiz de firmamız sizlere garantili taşımacılığı sunar. Eşyalarınız aynı önem ile taşınır. Bu da işimizi doğru bir şekilde yapmanın mutluluğunu bizlere yaşatır. Sadece özel değil tüm eşyalarınız için aynı şekilde  sisteminde olduğu gibi gereken önemi veririz. Sizler sadece hani gün eşyalarınızın taşınmasını istediğini firmamıza söylemeniz yeterlidir. Diğer tüm işler itina ile yapılmaktadır. Ve güvenli taşıma ile her hizmet sağlanır.