Taşımacılık sektöründe titiz çalışmalarının sergilenmesi gereken bir hizmet türü de para kasası taşımacılığıdır. Bu hizmet türünde taşımacılık aşamasının her detayı bizim için önemlidir. Eşyanızın özellikleri, boyutu, ağırlığı göz önünde bulundurularak hizmetimizi sunarız. Analiz sonrası oluşturulan bir planla en iyi ve kaliteli taşımacılık hizmetini almış olursunuz. Dikkatlice belirlenmesi gereken ambalajlanma şekli, araçların tipi ve taşınma şekliyle eşyanızı en uygun hizmeti almanız için mümkün olacaktır.

Ağırlık bazlı olarak ele alındığı için bu ürünlerin yerinden kaldırılması ve taşınması oldukça sorunlu ve zorlu bir çalışmadır. Firma olarak dileyen müşterilerimize bu tarz ağır ürünlerin taşımacılık işlemlerini hızlı bir şekilde yapmaktayız. Bu sayede birçok kişi ve firma tarafından gönderilmesi dahi istenmeyen ürünlerin taşımacılık işlemlerini yaparak sizlere kaliteli hizmet, sorunsuz çalışma gibi bir hizmet anlayışı sunmaktayız. Bu tarz ürünlerde deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalar sonucunda ürünlerin zarar görmeden, düşürülmeden, çizilmeden ya da başka sıkıntılara maruz kalmadan ulaşımının yapılması sağlanmakta ve sizin memnuniyetiniz bize iyi bir ödül olmaktadır.

Daha önceleri Para kasası Taşıma hizmetinde insan gücü çok önemli faktör iken gelişen teknoloji sayesinde hizmet güvenli hale gelmiş böylecene yaralanmalar sakatlanmaların önüne geçilmiştir. Ağır olmayan kasaların taşınması için akslı kayış sitemi kullanılmış, ağır kasaların nakliyesinde de özel vinçler ve asansörlü taşıma hizmeti önemli yer tutmuştur. Para kasası taşıma yapılırken içinde önemli evraklar bulunması halinde taşıtan firma ya da kurumdan bir personelin birde güvenlik personelinin olması zorunludur. Aksinde oluşabilecek mağduriyet firmamızın sorumluluğunda değildir.