Ofis ve Büro Taşımacılığında expertizimiz gelerek ofisinizdeki gerekli incelemeyi yapar. İnceleme verileri ışığında gerekli malzeme gerekli eleman ve araç belirlenir. Taşıma günü arşiv ve dolaplarınız bulunan belgeleriniz nereden alındığı ambalaj kolilerinde belirtilir.

Ofis ve büronuzda bulunan elektronik cihazlarınız birinci dereceden koruma altına alınır. Ofis ve büronuzdaki mobilyalar taşıma kolaylığı için bağlantı yerlerinden sökülür ve ambalajlanır. Gideceği adreste tekrar kurulup eski haline getirilir. Ofis ve Büro Taşımacılık hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ilk prensibimizdir. Kaliteli büro taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekânlarınızın sizleri iş kaybına uğratmadan diğer ofisinize taşır. Ofis ve büro nakliyatı hizmeti verdiğimiz kişi ya da kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana faaliyet ilkelerimizin başında gelmektedir. Sizlerin beklentilerini karşılamak için dünya standartlarında ofis taşıma sistemi uygulamaktayız. Amacımız sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortamınıza hazır hale getirmektir. Ofis eşyalarının taşınması tecrübe ve hassasiyet gerektirir.

Birçok ofis ve büroda bulunan yüksek maliyetli elektronik cihazların taşınması uzman ekibimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır. Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir. Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir. Monte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır. Yerleştirme; Bu işlem için birkaç uzman elemanımız yerleştirmenin her aşamasında yanınızda hazır bulunmaktadır.